gülen cemaati hizmet hareketimi ? |

samanyolu haberin sacmalıgı

Tarih 21 Mart 2014

gülen cemaati herkeze heryere saldırıyor sınır tanımıyor toplumu bir birine kırdırmak için var güçüyle cabalıyor amaç ne türkiyeyi 30 yıl öncesine götürmek ne için bazi cevrelerin çıkarı para için

samanyolu haber sitesindeki yazi dikkatimi cekti ve paylasmak istedim bir kismini şimdi bukadar alçakca çirkince bir iftira olabilirmi neymiş pkk koruycu partisi sol parti yani bu cemaat işi güçü nedir ? bilen varmı?

stv zaman cemaate yakınlıgı ile bilinen bu haber tvileri haber yerine dedikodu yapmayı tercih ediyor :)
işi gücü bırakmış fitne fesad peşinde bak olayı nerden nerye götürmüş :) almanyadaki sol parti cemaati sorunca pkk koyor icine neymiş bu sol parti pkk koruyomuş :)

Miletin yatak odasını dinlicek kadar cinsellik hayatını izlicek kadar düşümüş bir cemaat var ortada bunlar bunları kimlere pazarlıyor 1 bucuk milyon muslumanin ölümü için bir defa bile katil amerika katil israil demiyen bu zihniyet kime hizmet ediyor ?
Nerye saldırcagını bilmiyor bitmiş noktasına gelen bu gülen cemaati türkiyenin başına beladır
gülen cemaatine baglı tv haber tamen fidne sokma çatışma ortamı yaratma toplumu bir birine kirdirma peşinde
Tüm bunların sebebi dersane degil :)

türkiyenin orta doguda büyük bir küç olması petrol anlaşması yapması bazi cevreleri rahatsiz etti ve ortaya gülen cemaati çıktı :)
gülen cemaati lideri neden abd ? neden arabistan degil arap ülkeleri degil müslüman ülkeleri degilde abd yaşıyor burası tuhaf degilmi

cemaat yer alan bir iş adamı taniyorum diyorki chp oy verin :) sebep eger erdogan kazanırsa bizim kökümüzü kazır hangi anlamda paraları gidiyormuş çıkarları :)

SACMALIK AŞAGIDA:)

samanyoluhaber zaman gazetesi haberi Merkel hükümetinin Erdoğana yakın basın organlarının Hizmet aleyhtarı çabalarını boşa çıkaran cevabı, Almanya’da PKK’nın siyasi hamisi konumundaki Sol Parti’yi de kızdırdı. Parti yaptığı basın açıklamalarında hükümeti suçlayıcı ifadeler kullandı.

Not: Sitemizde bulunan bu ve buna benzer bilgilerin birçoğu alıntıdır. Duygusohbet.com, kullanıcıları tarafından geliştirilen bir site olduğu için yazılardan sorumlu değildir.


SOHBET GİRİŞİ ÜCRETSİZ JAVASIZ

Yorum Yapın