samanyolu tv amacı nedir |

samanyolu tv amacı nedir

Tarih 12 Şubat 2014

samanyolu tv amaçı nedir ? samanyolu ne yapmak istiyor
bügüne kadar tek türkiye sefkat tepe buna benzer diziler son oLARAK küçük gelin dizi samanyolu ne yapmaya çalışıyor amaçı nedir böyle saçma dizleri neden gerçekmiş gibi yansıtıyor neden abartı koyor neden türk ve kürt halkını ayırmaya bölmeye çalışıyor

samanyolu grubunun % 99 döndügü anları uluderenin sansurlendigini belirtiyior :) merak ediyoruz bugune kadar siz neden sustunuz ? siz nerdeydiniz simdi magdurlarin yaninda olma oynumu :) bugune kadar nerdeydiniz taki dersaneler kapatılması olaylarımı :)

samanyolu gruba şunu sormak istiyoruz tv ekranlarında süreci sabote etmek için yayınladıgı diziler ?
düne kadar başbakan şöyle yaptı böyle yaptı güzel şeylerden bahseden grubun şimdi başbakanı karalaması çok garip:)

bu toplum bu halk bunları yemiyor artik:)

HABER MERKEZİ – Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa’nın (s.a.s.) Türkçe Olimpiyatlarını izlediğini iddia eden, son Fethullah Gülen ile beraber Peygamberimizin il il dolaştığını ve “twitleri ikiye katlayın” dediği iftirasını atan Gülen Cemaati yeni bir rezalete imza attı.

Samanyolu Televizyonu’nda önceki gün yayınlanan Şefkat Tepe isimli dizi de, Peygamberimizi kamyona bindirerek iyice sapıttı. Dizide; Peygamberimiz Hz. Muhammed bir ışık halesi halinde gökten indirildi, ardından da kamyona bindirildi.
Dizide; bir oyuncunun, “Sungurlar timi aczimize fakrımıza mukabil Allah Resulü (sav) birazdan aramıza teşrif edecektir. Kemali edeple Efendimizi bekliyoruz ve hep bir ağızdan salavatı şerife getiriyoruz” şeklindeki sözleri üzerine diğer oyuncuların salavatlar çektiği ve Hz. Peygamber’i sözde yanlarına çağırdığı görülüyor.

alıntıdır
yeniakit.com.tr/aktuel/bunu-gavur-bile-yapmadi-h10988.html

Gülen’in STV’si Kürtleri aşağılıyor
Gülen cemaatine ait Samanyolu televizyonunda yayınlanan dizilerde Müslüman Kürt halkı resmen aşağılanıyor. Oryantalist bakış açısıyla dramatize edilen senaryolarla Kürtler “zalim”, “eğitilmesi gereken cahiller”, “korkak” olarak gösteriliyor.

Özellikle STV’de pazar akşamları ekrana gelen “Küçük Gelin” adlı dizi bölge halkının tepkisini çekiyor. Bir aşiret ağasının konağına “berdel” verilen 14 yaşındaki bir kızın yaşadıklarını anlatan dizide, gerçeklikten uzak olaylar zinciri izleyicilere aktarılıyor. Bu dizide fedakar Kürt halkı, töre adı altında küçük kızları zorla alıkoyan merhametsizler, ağalık için kardeşinin kuyusunu kazan ve hatta öldürmeye çalışan makam sevdalıları şeklinde küçük düşürülüyor. Küçük Gelin’de İstanbul’dan gelen Melek Öğretmen ise dini değerlerinden uzaklaşıp Nemrut’laşan Kürtleri ‘adam etmeye’ çalışıyor! Hikayenin geçtiği yer olarak da ‘Peygamberler şehri’ diye bilinen Şanlıurfa’nın seçilmesi vicdan sahiplerini isyan ettiriyor. Kürtleri aşağılama konusunda Kemalistlerle yarışan Gülen cemaatinin ‘oryantalist bakışlı’ senaristlerinin, Güneydoğu’da asimilasyon politikası uygulayan tek parti dönemine öykünüp öykünmedikleri merak ediliyor.

haberin detayı
yeniakit.com.tr/aktuel/gulenin-stvsi-kurtleri-asagiliyor-h10874.html

Not: Sitemizde bulunan bu ve buna benzer bilgilerin birçoğu alıntıdır. Duygusohbet.com, kullanıcıları tarafından geliştirilen bir site olduğu için yazılardan sorumlu değildir.


SOHBET GİRİŞİ ÜCRETSİZ JAVASIZ

Yorum Yapın