O ses turkiye Reziligi.. |

O ses turkiye Reziligi..

Tarih 24 Aralık 2013

Merhaba degerli üyelerimiz ü ses türkiye reziligi sinir tanimiyor.. murat gögebakana katılıyoruz..

Bu yarışma tamen aldatmaca para kazanma sektörüdür.

Ebru Gündeş’ten duygu sömürüsü

DHA – Eşi Reza Zarrab’ın yolsuzluk operasyonu kapsamında tutuklanmasının ardından zor günler geçiren Ebru Gündeş’in Star TV’deki ‘O Ses Türkiye’ yarışma programında eşi hakkında konuştu.
Gündeş, “Beden olarak buradayım ama içim kan ağlıyor” dedi.
İşte Ebru Gündeş’in açaklamalarından satırbaşları;
“Biliyorum ki bu gecenin de sabahı var. Hayatta her şey hiç kimse unutmasın ki insanoğlu için. Ben işimi çok severek yapıyorum, evlenmeden önce de işimi yapıyordum, evlendikten sonra da işimi yapacağım. Dilerim bu kara günler çok çabuk geçer. Çünkü çocuğumun incinmesini istemiyorum. Vücut olarak buradayım ama duygu olarak asla burada değilim. Çünkü için kan ağlıyor.”
“Ayrıca sen (Acun) ne koca yürekli bir adammışsın. Beni hiç yalnız bırakmadın. Tüm dostlarıma teşekkür ederim.”

Hadissenin o anlamsız tisortu kime ve anlamsız seçtigi şarkının anlamı varmi kimlere mesaj göndermek istediler
gruplaşma :) acaba hangi tv kanalına yada kişilere gönderme yaptılar kiyafetleri zaten rezaletin ötesi

hadise ve murat boz gibi tipleri sanatcı die zaten görmuyoruz bu tur kisiliklerin parcalarını dinlemek onlari toplumun muzik zevki ihtiyacini gideriyormus gibi lanse etmek buyuk bir yanlis murat boz ebru gundes bunlar türkiye gündeminden silinmiş ve müzik adina hiç bir çalışmaları bulunmaktadır yeni hiç birçey yok

türkiyede 100 buna benzer yarışmalar yapıldı birinciler seçildi sonuç sifir :) halk oyu ile birinci gelenlere ne oldu oylari gonderen o kişilerin yakın cevresi arkadaşı ailesi :) buda başka bir gerçek

hiç bir müzik egitimi olmayan insanlarin bir yere gelçekmiş beklentisi büyük bir yanilgidir o ses türkiye yetenek sizsiniz yarışmaları buna benzer yarışmalardan birici gelen hiç kimse birşey olamaz olmicakta bu hep gerçek diye ortada olcaktır boşuna o tür saçma sapan yarışmalar ile zaman kaybetmeyin o yarışmalara umut baglamayın

para tekelinin insanlari nasil kulandiginin somut örnegi binlerce gencin umudu haline gelen mesur olmak icin katildighi programdam umut bekliyenler hayatinin yanlisini yapmaktadir

üzce’nin Akçakoca İlçesi’nde hafta sonunu tatilini geçiren şarkıcı Murat Göğebakan, ses yarışmalarını eleştirerek, “3 soytarının pofpoflamasıyla kendilerinin bir yere geleceklerini sanıyorlar, gelemezler. Bu bir furya, birileri bu sektörden para kazanıyor” dedi.

Akçakoca’da bulunan bir otelde hafta sonu tatilini geçiren Murat Göğebakan, ses yarışmaları ve diğer yarışmaları eleştirdi. Yarışmalara katılanların soytarı yerine konulduğunu söyleyen Murat Göğebakan, “Bu yarışmalara katılan bir tane arkadaşımız ortalıkta yok. Bunların en babası Bayhan’dı. En popüler olanı da kafasında bardak kıran Adanalı çocuktu. Şu an köftecilik yapıyor. ‘Çok mutluyum’ diyor. Bu bir furya, birileri bu sektörden para kazanıyor. Bu işi yapanlar para kazanıyor” dedi.

Gençleri yarışmalar konusunda uyaran Murat Göğebakan, şunları söyledi:

“Enayi olup bu yarışmalara katılma, yani bu yarışmalardan medet mi umuyorsun? 3 soytarının pofpoflamasıyla kendilerinin bir yere geleceklerini sanıyorlar, gelemezler. Çocuklar geliyor birşey bilmiyorlar, zaten kısır döngü. Bir yapımcı parasını kazanıyor, herkes işine bakıyor. Bu yarışmalara katılmasınlar diyemeyiz, çünkü ‘sanane’ cevabı ile karşılaşabiliriz. Ayda iki gün ders veriyorum, bir günü üniversitede. Çocuklara hep şunu anlatıyorum; bir yere gelmek istiyorsanız inanın bir takım şeyler yaşamadan olmaz, yani olmuyor. Benim de ne çektiğimiz siz biliyor musunuz, öyle kolay mı sanıyorsunuz? diyorum.”

Not: Sitemizde bulunan bu ve buna benzer bilgilerin birçoğu alıntıdır. Duygusohbet.com, kullanıcıları tarafından geliştirilen bir site olduğu için yazılardan sorumlu değildir.


SOHBET GİRİŞİ ÜCRETSİZ JAVASIZ

Yorum Yapın