mısırda 25 polis yaralı |

Mısır patlama 25 polis yaralandı

Tarih 13 Aralık 2013

Mısır’da İsmailiye kenti yakında polis binasına yönelik bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda en az 25 polis yaralandı

Süveyş kanalı kıyısında bulunan İsmailiye kenti yakında polis binasına yönelik bomba yüklü araçla saldırı düzenlendi. Patlama sırasında silah sesleri de duyuldu. Çok sayıda ambulans olay yerine giderken, en az 25 polisin yaralandığı bildirildi.

3 Temmuz’da Müslüman Kardeşler’den Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi iktidarının askerler tarafından devrilmesinden bu yana neredeyse her gün polis ve askere yönelik saldırıların gerçekleştiği Kuzey Sina kenti yakınında bulunan İsmailiye’de yakın dönemde bir çok bombalı saldırı düzenlendi.

Bombalı ve silahlı saldırılar özellikle Kahire ve Sinai’de gerçekleşiyor. Yetkililer, saldırıların faillerinin Müslüman Kardeşler tarafından yardım gördüğü ve finanse edildiği suçlamasında bulunuyor.

Not: Sitemizde bulunan bu ve buna benzer bilgilerin birçoğu alıntıdır. Duygusohbet.com, kullanıcıları tarafından geliştirilen bir site olduğu için yazılardan sorumlu değildir.


SOHBET GİRİŞİ ÜCRETSİZ JAVASIZ

Yorum Yapın