javasız sohbet |

javasizsohbet

Tarih 13 Mart 2014

Javasız sohbet sitesi telefonla sohbet etme imkani indirme yok yükleme yok direk sohbete giriş imkani javasız sohbet

Javasız sohbet odalarında en iyi olan dostsohbet e giriş yapmak için javasız sohbet girişine tıklayarak arkadaşlarlarımızla muhabbet edebilirsiniz yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz vaktinizi en güzel şekilde değerlendirebilirsiniz dostsohbet ile javasız sohbet girişinde seviyeli muhabbetler iyi sohbetler dileriz..

hiç bir şekilde java desteği almadan sohbet odaları na rahatlıkla bağlanabilmeniz anlamına gelmektedir. Aslında bu konu çok eskiye dayanır ve inanılmaz derin bir konudur. Sizleri bu konuda biraz aydınlatmak istiyorum. Eskiden sohbet odaları ndaki siteler bir firmanın yapmış olduğu sohbet applet’ini kullanırlardı ki hala kullanmaya çalışan sohbet siteleri bulunmaktadır. Bu bahsettiğimiz sohbet applet’i java ile entegreli çalışmaktaydı. Daha doğrusu java üzerinden çalışmaktaydı. Bunun amacı, sohbet www.javasizsohbet.com odaları na web üzerinden bağlanmak isteyen kişileri sorunsuz bir şekilde web üzerinden sohbete dahil edebilmekti. Fakat bir zaman sonra, bu sohbet applet’ini yapan kişiler yapmış oldukları uygulamaya inanılmaz derecede ilgisiz kaldılar. Ve doğal olarak java’ya ayak uyduramadıkları için yani java güncellemeleri ile sohbet applet’i uyuşmadığı için, sohbet applet’i üzerinden giriş sağlanamaz hale gelmişti. Son zamanlarda yeni bir firma, javasız sohbet uygulamasını gündeme getirdi. Bu tam olarak şu demek, bilgisayarınız da java güncellemesi yapılmamışsa, hatta java yüklü değil ise bile javasız sohbet uygulaması ile web üzerinden sohbet odaları na bağlanabilir ve sohbet edebilirsiniz. www.javasizchat.com Bu uygulama tamamen java dan bağımsız, flash tabanı ile çalışmaktadır. Sizlerde aramıza girebilir ve javasız sohbetle daha keyifli ortamda sohbet edebilirsiniz..

Javasız sohbet javasız çet işte size kolay sohbet etmenin avantajı 2 seçenek ile chat yapın telefonlardan chate girmenin fırsatı ister telefondan chate girin ister iş yerlerinizden javasız oyun javasız yarışma telfondan, javasız soru çözme javasız flash oyun flash olmadan sohbet telefondan oyun oyna telefondan sohbete katıl yavaş bilgisayardan hızlı sohbet etme inanılmaz pc hız yormadan sohbet imkanı.

iş yerinden vergi dairesinden hastaneden okuldan sağlık ocağından askeriyeden karakoldan emniyetten istediğiniz firmadan chate sorunsuz bağlantı sorunu yaşamadan hiç bir şekilde yasaklanmayan sohbet sitesi.javasız chat

Not: Sitemizde bulunan bu ve buna benzer bilgilerin birçoğu alıntıdır. Duygusohbet.com, kullanıcıları tarafından geliştirilen bir site olduğu için yazılardan sorumlu değildir.


SOHBET GİRİŞİ ÜCRETSİZ JAVASIZ

Yorum Yapın