Hüda-Par'dan Silvan esnafına tehdit |

Hüda-Par’dan Silvan esnafına tehdit

Tarih 23 Şubat 2014

Hüda-Par’ın, Silvan’da yaptığı esnaf ziyareti sonrası kendisiyle tokalaşmayan kişilerin dükkanlarını işaretlediği iddia edildi.

Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde seçim çalışmaları için dün esnaf ziyaretine çıkan Hüda-Par’lılar, halk tarafından ilgi görmedi. 90’lı yıllardan bu yana ilçede işlenen Hizbul-kontra cinayetlerinin sorumlusu olarak bilinen kişilerin son zamanlarda Hüda-Par çatısı altında siyaset yaptığı bölge halkı tarafından da biliniyordu.

Önceki gün seçim çalışmaları için esnafı tek tek ziyaret eden Hüda-Par’lıların uzattıkları el havada kaldı. Esnaf, parti çalışanları ile tokalaşmadı ve selamını almadı.

Bu sabah dükkanını açmak üzere işe giden ve ismini vermek istemeyen bir esnaf tehdit ile karşılaştı.

Önceki gün Hüda-Par’lıların selamını almayan yaklaşık 10 esnafın dükkanının kapısına mavi boya ile çarpı işareti atılmıştı. ANF’nin ulaştığı esnaf, bunu Hizbullahcı olarak da bilinen Hüda-Par’lıların yaptığını, zaten bunu da gizlemediklerini dile getirdi. Emniyet ise bu durum karşısında herhangi bir soruşturma başlatmadı.

Not: Sitemizde bulunan bu ve buna benzer bilgilerin birçoğu alıntıdır. Duygusohbet.com, kullanıcıları tarafından geliştirilen bir site olduğu için yazılardan sorumlu değildir.


SOHBET GİRİŞİ ÜCRETSİZ JAVASIZ

Yorum Yapın